Daleka Obala na Pašmanu

Autokemp provoněný staletým olivovým hájem

Uprostřed olivové zahrady

Přímo na břehu moře

Veškeré zázemí vč. služeb

Česky mluvící správce

Autokamp je snadno dostupný pro všechny typy vozidel. Sousedí s hlavní komunikací, cca 900 m od centra města Dobropoljana. Nabízí kompletní vybavení. Připojení na vodu, elektřinu, vč. sociálního zařízeníkrytého altánu na břehu moře.

Kemp je rozdělen na 2 části. Ta soukromá je vyhrazena pro naše obytné přívěsy, které sousedí s pláží, pouze pár metrů od moře. Ke každému karavanu dojedete autem a můžete jej zde i zaparkovat. Po celou dobu pobytu je přítomen česky mluvící správce, který rád pomůže. Stará se o bezchybný provoz karavanů, ale poradí i s tipy na výlet, kde se nejlépe najíst nebo kde koupit koláč k snídani.

Půjčovna kol a rybářského vybavení

Máte-li vlastní loď, lze využít mola a pozvolného sestupu pro spuštění lodě na moře, můžete zde krátkodobě i zakotvit. Milovníci rybolovu si můžou zapůjčit rybářské vybavení (udice, vrše, harpuny). Pro výlety do okolí si v kempu můžete zapůjčit také horská kola. Restaurace, obchod a kavárna se nachází nedaleko v centru města Dobropoljana. Více o ostrově Pašman najde zde

Autokemp Daleka Obala se nachází kousek od města Dobropoljana na ostrově Pašman.

Kemp je rozmístěn uvnitř staletého olivového háje, a má vlastní pláž, která nabízí naprostý klid. V okolí rostou domorodé středomořské rostliny, které jsou charakteristické svými relaxačními vůněmi.

Olivy z kempu se přes zimu sklízejí a zpracovávají tradičním způsobem. Výsledkem je extra panenský olivový olej, který lze v kempu zakoupit. Kromě plodů oliv se zde pěstují i různé druhy ovoce a zeleniny, které lze během pobytu konzumovat.

Ukázat celou galerii
Skrýt galerii

Zažijte přímořské klima, pod olivovým hájem

Chorvatsko 2024 nejenom u moře. Ostrov Pašman nabízí poznámí místní kultury, zajímavé turistické cíle, cyklotrasy, ale hlavně klid a dovolenou ve vlastní réžii.